Partneriai

UAB „ARCH ARTĖ“

Architektų įmonė

Įsigijus žemės sklypą ar statinį ir norint pradėti statybos ar rekonstrukcijos darbus būtina atlikti tam tikrus paruošiamuosius darbus – parengti ir suderinti statybos ar rekonstrukcijos projektą bei  gauti statybą (rekonstrukciją) leidžiantį dokumentą. Tokias paslaugas gali suteikti tik atitinkamą profesinę kvalifikaciją turintys asmenys.

Siekdama neatlygintinai padėti savo klientams, Laima NT bendradarbiauja su architektų įmone UAB „ARCH ARTĖ“, kuri teikia kompleksines individualių namų projektavimo, statybą leidžiančio dokumento išėmimo, esamų statinių rekonstravimo ir paskirties keitimo paslaugas.  Privalumas yra ir tai, jog visas pirmines konsultacijas įmonės architektai ir projektuotojai suteikia nemokamai, kas padės priimti Jums tinkamiausią sprendimą.

Paslaugų kainoraštis

PROJEKTO DALYS BŪTINOS NORINT GAUTI STATYBOS LEIDIMĄ
 1. ARCHITEKTŪRINĖ DALIS + PROJEKTINIAI ENERGETINIO EFEKTYVUMO SKAIČIAVIMAI

(Dalies kaina nustatoma priklausomai nuo planuojamo bendrojo namo ploto. Jei namo bendrasis plotas iki 80 kv.m. – projekto dalies kaina 1 300 Eur (kaina iki 2020.06.23 – 1 000 Eur); jei namo bendrasis plotas nuo 80 kv.m. iki 120 kv.m. – projekto dalies kaina 1 500 Eur (kaina iki 2020.06.23 –  1 300 Eur); jei namo bendrasis plotas nuo 120 kv.m. iki 160 kv.m. – projekto dalies kaina 1 700 Eur (kaina iki 2020.06.23 1 500 Eur); jei namo plotas nuo 160 kv.m. iki 200 kv.m. – dalies kaina 1 900 Eur (kaina iki 2020.06.23 1 700 Eur)., didesnių kaip 200 kv.m. bendrojo ploto namų projekto dalies kaina 2 100 Eur.). Projekto dalies kaina gali būti derinama susitikimo metu. Kartotinių projektų kaina tikslinama susitikimo metu (arba susisiekus el. paštu/telefonu).

Šioje dalyje pateikiami pagrindiniai pastato brėžiniai ir sprendiniai (aukštų planai, fasadai, pjūviai, langų/durų specifikacijos), aprašomoji dalis, medžiagų žiniaraštis. Taip pat, siekdami sukurti ir atiduoti aukščiausios kokybės produktą  – į šią dalį papildomai įtraukėme ir projektinį energetinio efektyvumo sertifikatą (kuris mūsų manymu tiesiog būtinas norint suprojektuoti A; A+ ar aukštesnės energinio efektyvumo klasės namą).

 1. SKLYPO PLANO DALIS 300 Eur

Atvykstame į vietą, susipažįstame su sklypu ir jį supančia aplinka.  Šioje dalyje pateikiamo sklypo sutvarkymo planai (sklypo planas (jame apsprendžiama namo vieta sklype, pažymimos koordinatės), sklypo dangų planas (suprojektuojami takai, veja, kiti gerbūvio elementai), sklypo vertikalinis planas (projektuojami sklypo aukščiai, reljefas ir t.t.). sklypo suvestinis inžinerinių tinklų planas – šiame plane pažymimi elektros, vandentiekio, nuotekų ar kiti inžineriniai tinklai pagal poreikį (pvz. dujos).

 1. VIEŠAS DERINIMAS 300 Eur

ši dalis būtina tik didesniems nei 300 kv.m. gyvenamiesiems namams, arba pastatams kurie laikomi visuomenei svarbiais).

Šios dalies rengimo metu parengiami projektiniai pasiūlymai kurie vėliau derinami savivaldybėje ir viešai (t.y. viešo susirinkimo metu).  Taip pat – sumaketuojame, atspausdiname ir paruošiame skelbimo lentą – kuri projektuojame sklype turi stovėti bent 10 dienų. Pasirūpiname – kad kaimynams kylantys klausimai būtų atsakyti greitai ir kokybiškai.

 1. KONSTRUKCIJŲ DALIS

Šioje dalyje pateikiami brėžiniai su pagrindiniais pastato konstrukciniais sprendiniais (pamatų planai, rostverko planas, sąramų planas, stogo konstrukcijų planas, sąramų planai, perdangų planai, konstrukcinis pjūvis, mazgai bei detalės ir etc.), taip pat pateikiama ir aprašomoji dalis, medžiagų žiniaraštis. Konstrukcijų dalies kaina skaičiuojama už kv.m. priklausomai nuo pastato konstrukcijų sudėtingumo ir norimos energetinio efektyvumo klasės (pvz. A+ klasės namo konstrukcijų kaina bus didesnė, nei A klasės namo).

* jei projektuojamas plokštuminis pamatas prie konstrukcijų dalies kainos papildomai prisideda 150 Eur.

* A+ ar A++ klasės energetinio efektyvumo namams gali būti taikoma maksimali konstrukcijų dalies kaina.)

 1. LAUKO VANDENTIEKIO IR NUOTEKŲ DALIS 250 €

Šioje dalyje pateikiami pagrindiniai brėžiniai su lauko vandentiekio ir nuotekų sprendiniais. Gali būtų projektuojami tiek vietiniai valymo įrenginiai ar gręžinys ar numatomas prisijungimas prie centralizuotų tinklų (pateikiamos sklypo planas su sprendiniais, profiliai, vandens apskaitos mazgo schema), taip pat pateikiama aprašomoji dalis, medžiagų žiniaraštis.

 1. STATYBOS LEIDIMO IŠĖMIMAS 500 Eur

Užpildome ir priduodame atitinkamoms institucijoms visus reikiamus prašymus. Vėliau formuojame bendrąją bylą, įkeliame projektą derinti per „Infostatybą”. Jei reikia – koreguojame projektą pagal gautas pastabas. Gauname statybos leidimą.

*Papildomos išlaidos kurias patiria Užsakovas (esant pageidavimui galime įtraukti į sutartį )– VMI mokestis, toponuotraukos užsakymas, geologijos užsakymas).

** projekto  kaina tikslinama pagal konkretų užsakymą (jei užsakomos papildomos dalys kurios nėra nurodytos sąraše – projektas gali būti brangesnis. )

PAPILDOMOS PASLAUGOS

 1. ŠĖŠIALIAVIMO TYRIMAS – 300-500 Eur*

*Lauko šešėliavimo tyrimas (video + vaizdinė fiksuota medžiaga) 500 Eur;  vidaus šešėliavimo tyrimas (video + vaizdinė fiksuota medžiaga) E00 eur

Modeliuojame aplinką, tyriame – kaip keičiasi apšvietimas sklype skirtingais metų laikais. Gali būti atliekamas ir vidaus patalpų šešėliavimo tyrimas.

 1. VIDAUS INŽINERINĖS DALYS – kainos tikslinamos ir nustatomos individualiai pagal konkretų projektą, jo specifikaciją, sudėtingumą ir etc. 

Riengiamos vidaus šildymo, vidaus elektrotechnikos, vidaus vėdinimo dalys, sąmatiniai statybos kainos skaičiavimai.  Šios projekto dalys atliekamos kartu su parneriais.

 1. INTERJERO PROJEKTAIkainos tikslinamos ir nustatomos individualiai pagal konkretų projektą, jo specifikaciją, sudėtingumą ir etc. 

Interjero projektai atliekami kartu su partneriais.

 1. LANDŠAFTO projektai – kainos tikslinamos ir nustatomos individualiai pagal konkretų projektą, jo specifikaciją, sudėtingumą ir etc. 

Landšafto projektai atliekami kartu su partneriais

 1. NAUJIENA galime pasiūlyti ne tik namo projektavimo, tačiau ir statybos paslaugą – NUO PROJEKTO IKI RAKTO – kol aprašymas ruošiamas, daugiau informacijos galime suteikti el. paštu ar susisiekus telefonu.

Paslauga siūloma kartu su partneriais.

STATYBOS PRIDAVIMAS 

 1. PRANEŠIMAS APIE STATYBOS PRADŽIĄ. – 30 Eur

Pranešame apie statybos pradžią per „Infostatybos“ sistemą. Privalomuosius dokumentus pateikia Užsakovas.

 1. STATYBOS DALINIO BAIGTUMO REGISTRAVIMAS STATYBŲ INSPEKCIJOJE. PAŽYMOS GAVIMAS – 100 Eur

Registruojame dalinį baigtumą per „infostatybos“ sistemą“. Privalomuosius dokumentus pateikia Užsakovas.

 1. STATYBOS 100 proc. BAIGTUMO REGISTRAVIMAS STATYBŲ INPEKCIJOJE. PAŽYMOS GAVIMAS – 200 Eur

Registruojame 100 proc. baigtumą per „infostatybos sistemą“. Privalomuosius dokumentus pateikia Užsakovas.