Paslaugos

Galiu Jums suteikti plačią paslaugų gamą nuo konsultacijų apie esamą rinkos situaciją, numatomas prognozes, įžvalgas, pardavėjų ir pirkėjų lūkesčius, iki objektų pasiūlos, bei įsigijimo, be ilgalaikio bendradarbiavimo.

Klientai klausia: – Ar yra geras metas pirkti ar parduoti? Atsakau: – Labai priklauso nuo objekto. Geras objektas geroje vietoje visada turės kainą. O geras pardavėjas visada stengsis parduoti didžiausia kaina.

Ar pandemijos metu yra tinkamas laikas įsigyti nekilnojamą turtą? Jei yra poreikis įsigyti būstą, šis laikas pats tinkamiausias, nes manau, jog savininkai šiuo metu labiausiai eitų į kompromisus , ir tam, kaip puikus derybininkas, pasitarnautų NT brokeris.

Būsto pirkimas – svarbus gyvenimo įvykis, kuriam ruošiamasi ne vieną dieną, įsivertinamos finansinės galimybės, išsirenkama vieta, įvertinama infrastruktūra, atstumai nuo darbų, mokyklų ir darželių, bei laisvalaikio praleidimo vietų, bei, žinoma, ieškoma pačio daikto.

Yra klientų, kurie savo svajonių būsto ieško ar ieškojo ne vienerius metus.

Nepasiklysti objektų pasiūloje, rekomenduoti patikimus vystytojus ir statytojus, neperšant savo nuomonės, bei padėti surasti namus  – tai ir yra mano darbas jums.

Skambinkite ir pasikalbėsime!

Mob. tel.  +370 657 82 170.