ILGAMETĖ PATIRTIS NEKILNOJAMOJO TURTO SANDORIUOSE
Brokerės darbą dirbu nuo 2012 m. todėl gerai išmanau rinką ir pardavimo subtilybes, žinau, kaip parduoti greičiau ir kaip gauti geresnę kainą. Be to, aš šį darbą dirbu kasdien, todėl žinau, kaip sklandžiai valdyti pardavimo procesą.

DARBAS BENDRADARBIAUJANT SU PROFESIONALAIS
Kai kuriais atvejais  Jūsų turtą padės parduoti patikimi ir profesionalūs kolegos. Tai pat aš bendradarbiauju ir su kitais nekilnojamojo turto specialistais – vertintojais, advokatais, matininkais ir t.t.

MOKATE TIK PO PASLAUGOS SUTEIKIMO
Patikėję pardavimą man, jūs beveik niekuo nerizikuojate. Paprastai aš neimu išankstinio mokesčio, kol pirkėjo nėra. Reklamos, važiavimo į apžiūras išlaidas padengiu pati. Jūs man mokėsite tik tada, kai turtas bus parduotas ir pinigai už jį bus gauti.

IŠVENGIATE ĮKYRIŲ BROKERIŲ SKAMBUČIŲ
Jums nebereikės atsiliepinėti į kitų brokerių, siūlančių savo paslaugas, skambučius. Tokių skambučių sulauksite labai daug, jei pradėsite turto pardavimą savarankiškai.

PADEDU SUTVARKYTI DOKUMENTUS
Padėsiu sutvarkyti visus dokumentus, net jei gyvenate užsienyje. Todėl pardavimo procesas jums bus labai paprastai. Galiu atstovauti jus pagal įgaliojimą. Tokiu atveju visus pardavimo veiksmus atliksiu už jus, jums nereikės net atvykti pas notarą.

JOKIŲ PAPILDOMŲ MOKESČIŲ
Taip pat atkreipiu dėmesį, jog mano paslaugos nėra apmokestintos PVM. Todėl mūsų aptartas komisinis bus galutinė suma, kurią turėsite sumokėti. Atsiskaitysite su manim tik po to, kai pardavimas įvyks, t.y. kai jau pinigai iš pirkėjo bus jūsų sąskaitoje.

IEŠKOTE NT BROKERIO VILNIUJE? SUŽINOKITE SĄLYGAS
Susisiekite su manim telefonu +370 657 82 170.

Dalintis: